شرایط و قوانین استفاده از خدمات وب سایت آموزش مدیریت سعید گودرزیان sgshare.ir:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت آموزش مدیریت سعید گودرزیان به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب سایت آموزش مدیریت سعید گودرزیان و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت آموزش مدیریت سعید گودرزیان از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وب سایت آموزش مدیریت سعید گودرزیان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات وب سایت آموزش مدیریت سعید گودرزیان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وب سایت آموزش مدیریت سعید گودرزیان sgshare.ir اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات وب سایت آموزش مدیریت سعید گودرزیان استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به وب سایت آموزش مدیریت سعید گودرزیان ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که وب سایت آموزش مدیریت سعید گودرزیان به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد وب سایت آموزش مدیریت سعید گودرزیان برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه وب سایت آموزش مدیریت سعید گودرزیان را در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
وب سایت آموزش مدیریت سعید گودرزیان به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
وب سایت آموزش مدیریت سعید گودرزیان متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از وب سایت آموزش مدیریت سعید گودرزیان ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت آموزش مدیریت سعید گودرزیان ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب سایت آموزش مدیریت سعید گودرزیان جزئی از اموال وب سایت آموزش مدیریت سعید گودرزیان محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت آموزش مدیریت سعید گودرزیان است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب سایت آموزش مدیریت سعید گودرزیان sgshare.ir محفوظ می‏‌دارد.